Инфо компас

Корисни информации

Повик за музичарите од Македонија-конкурс за Регионалниот музички фестивал „Бисер на Јадранот 2024“ во Тиват

Регионалниот музички фестивал „Бисер на Јадранот 2024“ распишува КОНКУРС за најдобра композиција во категоријата поп, забавна и медитеранска музика. Композициите...

Tetovo, MK
недела, април 21, 2024
broken clouds
5 ° c
85%
2.26mh
52%
14 c 3 c
пон
11 c 8 c
вто
16 c 7 c
сре
13 c 6 c
чет
Don`t copy text!