Инфо компас

Корисни информации

Француска вечерна програма во Тетово

Како дел од манифестацијата „Лето на тетовската култура“  Француската алијанса во соработка со локалната самоуправа организира француска вечерна програма.  Настаните...

Page 34 of 34 1 33 34
Tetovo, Macedonia
сабота, мај 8, 2021
Mostly Clear
11 ° c
51%
3.11mh
-%
18 c 3 c
саб
20 c 5 c
нед
21 c 8 c
пон
17 c 8 c
вто
Don`t copy text!