Инфо компас

Корисни информации

Француска вечерна програма во Тетово

Како дел од манифестацијата „Лето на тетовската култура“  Француската алијанса во соработка со локалната самоуправа организира француска вечерна програма.  Настаните...

Page 72 of 72 1 71 72
Tetovo, MK
вторник, декември 5, 2023
overcast clouds
6 ° c
80%
2.04mh
100%
7 c 6 c
сре
7 c 1 c
чет
3 c -3 c
пет
4 c -2 c
саб
Don`t copy text!