Теми и интервјуа

Интервју со Владимир Ѓорчески-Ципа: Неверојатни резултати на репрезентацијата со оглед на состојбите во одбојката

Интервју со Владимир Ѓорчески-Ципа: Неверојатни резултати на репрезентацијата со оглед на состојбите во одбојката

Македонската и тетовска одбојкарска легенда Владимир Ѓорчески-Ципа се радува заедно со целокупната македонска јавност на пласманот на репрезентацијата во одбојка...

Tetovo, Macedonia
понеделник, октомври 14, 2019
Clear
12 ° c
75%
2.49mh
-%
21 c 7 c
вто
21 c 8 c
сре
21 c 8 c
чет
21 c 7 c
пет
error: