Ознака: Алијанса на Албанците

Алијанса на Албанците со обвинување до општина Тетово дека ги злоупотребува парите од Норвешка за чистење на старата тетовска депонија

Тетовскиот огранок на Алијансата на Албанците преку прес конференција упати обвинувања за општина Тетово и Владата дека правеле злоупотреба на ...

Tetovo, MK
понеделник, декември 11, 2023
clear sky
5 ° c
80%
3.58mh
8%
12 c 5 c
вто
11 c 6 c
сре
12 c 4 c
чет
5 c 2 c
пет
Don`t copy text!