Ознака: депонија

Алијанса на Албанците со обвинување до општина Тетово дека ги злоупотребува парите од Норвешка за чистење на старата тетовска депонија

Тетовскиот огранок на Алијансата на Албанците преку прес конференција упати обвинувања за општина Тетово и Владата дека правеле злоупотреба на ...

Tetovo, MK
сабота, март 2, 2024
overcast clouds
8 ° c
95%
0.94mh
100%
15 c 7 c
нед
12 c 7 c
пон
9 c 7 c
вто
12 c 6 c
сре
Don`t copy text!