Ознака: дрога

Саботен билтен на СВР Тетово

64 годишен тетовец Р.Р. вчеравечер бил приведен откако во неговиот дом било пронајдено оружје. Според информациите од СВР Тетово, полициски ...

Tetovo, MK
сабота, мај 18, 2024
few clouds
14 ° c
77%
2.19mh
17%
22 c 15 c
нед
24 c 16 c
пон
23 c 14 c
вто
23 c 13 c
сре
Don`t copy text!