Ознака: лето

Француска вечерна програма во Тетово

Како дел од манифестацијата „Лето на тетовската култура“  Француската алијанса во соработка со локалната самоуправа организира француска вечерна програма.  Настаните ...

Tetovo, MK
четврток, октомври 5, 2023
overcast clouds
16 ° c
84%
1.32mh
100%
24 c 14 c
пет
24 c 12 c
саб
27 c 14 c
нед
19 c 9 c
пон
Don`t copy text!