Ознака: меморијален турнир бранко хаџииљоски чајка

Ќе се одржи 43-тото издание на меморијалниот одбојкaрски турнир „Бранко Хаџииљоски-Чајка“

Препознатливата тетовска спортска манифестација традиционалниот меморијален одбојкарски турнир „Бранко Хаџииљоски-Чајка“ годинава ќе има натпревари на одбојкарски репрезентации. Ова издание ќе ...

Tetovo, MK
сабота, мај 18, 2024
broken clouds
23 ° c
66%
3.83mh
83%
21 c 16 c
нед
23 c 16 c
пон
24 c 16 c
вто
23 c 13 c
сре
Don`t copy text!