Ознака: одбојка

Интервју со Владимир Ѓорчески-Ципа: Неверојатни резултати на репрезентацијата со оглед на состојбите во одбојката

Македонската и тетовска одбојкарска легенда Владимир Ѓорчески-Ципа се радува заедно со целокупната македонска јавност на пласманот на репрезентацијата во одбојка ...

Tetovo, MK
сабота, мај 25, 2024
overcast clouds
20 ° c
67%
3.11mh
100%
20 c 12 c
нед
19 c 12 c
пон
21 c 11 c
вто
21 c 12 c
сре
Don`t copy text!