Ознака: оо

ОО СДСМ Тетово : Секој граѓанин заслужува пристоен живот, затоа минималната плата од 9000 денари ја покачивме на досега највисоки 14 500 денари

Членот на извршниот одбор на СДСМ Тетово, Мелиса Ценовска ја одржа денешната прес конфреренција на тема зголемување на износот за ...

Tetovo, MK
петок, април 19, 2024
overcast clouds
9 ° c
67%
3.98mh
100%
14 c 4 c
саб
11 c 4 c
нед
16 c 4 c
пон
11 c 8 c
вто
Don`t copy text!