Ознака: почне

Од октомври треба да почне да работи фабрика за производство на стакло во Технолошко- индустриската развојна зона Тетово

Министерот за економија Крешник Бектеши во Технолошко-индустриската развојна зона Тетово го посети објектот во изградба на компанијата „Глас Флекс“, создадена ...

Tetovo, MK
недела, февруари 25, 2024
overcast clouds
10 ° c
89%
1.19mh
100%
14 c 8 c
пон
15 c 8 c
вто
13 c 8 c
сре
11 c 9 c
чет
Don`t copy text!