Ознака: претрес

Саботен билтен на СВР Тетово

64 годишен тетовец Р.Р. вчеравечер бил приведен откако во неговиот дом било пронајдено оружје. Според информациите од СВР Тетово, полициски ...

Tetovo, MK
четврток, октомври 5, 2023
overcast clouds
16 ° c
83%
2.01mh
100%
24 c 14 c
пет
24 c 12 c
саб
27 c 14 c
нед
19 c 9 c
пон
Don`t copy text!