Ознака: субвенции

Субвенциите за инвертери одобрени преку програма за животна средина на Советот, опозоцијата предупреди на популистичкиот карактер на мерката

Советот на општина Тетово на денешната 28-мата седница усвои Предлог програма за активности од областа на заштитата на животната средина, ...

Tetovo, MK
вторник, јули 16, 2024
clear sky
33 ° c
23%
5.79mh
37 c 23 c
сре
37 c 23 c
чет
36 c 23 c
пет
33 c 21 c
саб
Don`t copy text!