Ознака: физибилити студија

Презентацијата на физибилити студија за Попова Шапка недостапна за новинарите, невладините реагираат и на зачестеноста од такви анализи

Од неформалната иницијатива „Да ја спасиме Попова Шапка“ посочија дека веќе трета по ред физибилити студија се прави за Попова ...

Tetovo, MK
понеделник, јули 15, 2024
clear sky
32 ° c
32%
5.53mh
6%
36 c 22 c
вто
37 c 24 c
сре
37 c 24 c
чет
35 c 21 c
пет
Don`t copy text!