Ознака: богојавление

Програма за Богослужби во Соборниот митрополитски храм „Свети Кирил и Методиј“ во Тетово за Божиќно-Богојавленските празнувања

Програма за Богослужби во Соборниот митрополитски храм „Свети Кирил и Методиј“ во Тетово за Божиќно-Богојавленските празнувања 5 јануари (недела)Свети Наум ...

Tetovo, MK
сабота, февруари 24, 2024
overcast clouds
10 ° c
82%
7.23mh
86%
10 c 8 c
нед
12 c 7 c
пон
15 c 8 c
вто
12 c 8 c
сре
Don`t copy text!