Ознака: октомври

Од октомври треба да почне да работи фабрика за производство на стакло во Технолошко- индустриската развојна зона Тетово

Министерот за економија Крешник Бектеши во Технолошко-индустриската развојна зона Тетово го посети објектот во изградба на компанијата „Глас Флекс“, создадена ...

Tetovo, MK
сабота, април 20, 2024
few clouds
10 ° c
56%
4.88mh
19%
8 c 4 c
нед
14 c 2 c
пон
10 c 8 c
вто
15 c 7 c
сре
Don`t copy text!