Ознака: прес конфреренција

Алијанса на Албанците со обвинување до општина Тетово дека ги злоупотребува парите од Норвешка за чистење на старата тетовска депонија

Тетовскиот огранок на Алијансата на Албанците преку прес конференција упати обвинувања за општина Тетово и Владата дека правеле злоупотреба на ...

Tetovo, MK
петок, април 19, 2024
overcast clouds
9 ° c
67%
3.98mh
100%
14 c 4 c
саб
11 c 4 c
нед
16 c 4 c
пон
11 c 8 c
вто
Don`t copy text!