Ознака: производство

Од октомври треба да почне да работи фабрика за производство на стакло во Технолошко- индустриската развојна зона Тетово

Министерот за економија Крешник Бектеши во Технолошко-индустриската развојна зона Тетово го посети објектот во изградба на компанијата „Глас Флекс“, создадена ...

Tetovo, MK
понеделник, јуни 17, 2024
scattered clouds
18 ° c
63%
4.63mh
27%
29 c 19 c
вто
31 c 21 c
сре
31 c 22 c
чет
32 c 22 c
пет
Don`t copy text!