Ознака: франција

Претставници на ОУ „Прпарими“ од Голема Речица на Еразмус плус програма во карипскиот остров Мартиник

Четири просветни работнички од основното општинско училиште „Прпарими“ од тетовска Голема Речица изминатава недела престојуваат на карипскиот остров Мартиник како ...

Tetovo, MK
понеделник, јули 15, 2024
clear sky
32 ° c
32%
5.53mh
6%
36 c 22 c
вто
37 c 24 c
сре
37 c 24 c
чет
35 c 21 c
пет
Don`t copy text!