Актуелно

Обвинителството во Скопје поднесе жалба за условната осуда за сообраќајката во која загина теточанецот Гоце Димитриевски

Основното јавно обвинителство Скопје до Апелациониот суд Скопје денеска вложи жалба на изречената првостепена пресуда на Основниот кривичен суд Скопје...

Page 1 of 25 1 2 25
Tetovo, Macedonia
четврток, април 22, 2021
Cloudy
11 ° c
50%
4.35mh
-%
10 c 6 c
чет
7 c 3 c
пет
14 c 2 c
саб
15 c 1 c
нед
Don`t copy text!