Жена со психички проблеми се оддалечила од дома и не се вратила

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето информира Секторот за внатрешни работи од Тетово. 

Поврзани објави

Следна објава
Tetovo, MK
сабота, мај 25, 2024
overcast clouds
15 ° c
88%
1.41mh
100%
20 c 12 c
нед
19 c 13 c
пон
20 c 12 c
вто
21 c 12 c
сре
Don`t copy text!